Торговое оборудование

CK-410 Денежный ящик

CK-410 Денежный ящик
CK-410 Денежный ящик
Розница
1895 грн.
Горизонтальное (Выдвижной);откр.ящ. Электромеханическое;авар.откр. Да;отд.банкнот 5;Держ.купюр Есть;отд.монет 8;напряж.ден.ящ. 24В; 3-х позиционный; RJ12;корпус Металл; 410 x 420 x 100 мм;Масса 6 кг
Производитель:
RTPos(Китай)
Артикул:
CK-410
Код товара:
2042
Способы оплаты
  • Безналичный расчет
  • Другие способы оплаты
Способы доставки
  • Самовывоз
  • Курьерская доставка
  • Другие способы доставки

Грошові скриньки RTPos відомого китайського виробника відмінно зарекомендували себе на світовому ринку. Таке обладнання незамінне в магазинах роздрібної та гуртової торгівлі, а також різноманітних підприємствах сфери обслуговування. Іншими словами, ящик для грошей є необхідним всюди, де наявний постійний оборот готівки. З його допомогою ви зможете забезпечити надійний захист грошей, їх зручне зберігання та транспортування.

Для виготовлення корпусу грошового ящика виробником використовується міцна сталь, а перегородки, які розділяють відділення в ньому, є пластиковими. Внутрішньою конструкцією скриньки передбачено вісім відділень для монет, та п’ять – для купюр. Всі відділення легко регулюються за шириною, що дозволяє зберігати в них банкноти будь-яких номіналів і валют. Для надійного закріплення купюр у відділеннях передбачені спеціальні фіксатори з пружинним механізмом, здатні міцно притискати навіть великі пачки банкнот. Під відділеннями для монет розташований місткий відсік для зберігання чеків, пластикових карток та деякої документації.

Грошова скринька RTPos CK-410 може підключатись до різних моделей касових апаратів та ПОС-терміналів. Таким чином керувати скринькою можна за допомогою касового апарату або подавати команди, використовуючи прикладне програмне забезпечення. Замок пристрою є трьохпозиційним. Він може фіксувати грошовий ящик в закритому положенні, відкривати його вручну або за допомогою електронних команд.

Шарніри, на яких фіксується лоток для паперових грошей і монет, виготовлені з міцної сталі, що дозволяє йому у відкритому стані витримувати навіть значні фізичні навантаження. Металеві скриньки для грошей даного виробника відрізняються максимальною надійністю та практичністю у використанні. Прийнятна на RTPos CK-410 ціна робить його найбільш вигідним для придбання та подальшого використання з метою динамічного розвитку власного бізнесу.

Аварийное открытие

Да

Габаритные размеры

410 x 420 x 100 мм

Гарантия, мес

12

Держатели купюр

Есть

Масса

6 кг

Материал корпуса

Металл

Напряжение ден. ящика

24В

Отделений для банкнот

5

Отделений для монет

8

Открытие денежного ящика

Электромеханическое

Производитель

RTPos

Разъем подключения

RJ12

Тип ден. ящика

Горизонтальное (Выдвижной)

Тип замка

3-х позиционный (открыто/авто/закрыто)
Только вошедшие пользователи могут оставить отзыв, пожалуйста, авторизуйтесь.